MCA12060D3012BP500
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
MCA12060D3012BP500 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCA12060D3012BP500
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES SMD 30.1K OHM 0.1% 1/4W 1206
Podatkovni listi: MCA12060D3012BP500.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MCA12060D3012BP500
Številka dela MCA12060D3012BP500 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis RES SMD 30.1K OHM 0.1% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 282504 pcs Podatkovni list MCA12060D3012BP500.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija MCA - Precision Odpornost 30.1 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 2312 396 73013
2312 396 73013-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti Anti-Sulfur Stopnja napak -
natančen opis 30.1 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur Thin Film Sestava Thin Film