MCA12060D9761CP100
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
MCA12060D9761CP100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCA12060D9761CP100
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES SMD 9.76KOHM 0.25% 1/4W 1206
Podatkovni listi: MCA12060D9761CP100.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MCA12060D9761CP100
Številka dela MCA12060D9761CP100 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis RES SMD 9.76KOHM 0.25% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 249512 pcs Podatkovni list MCA12060D9761CP100.pdf
Toleranca ±0.25% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija MCA - Precision Odpornost 9.76 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Anti-Sulfur
Stopnja napak - natančen opis 9.76 kOhms ±0.25% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur Thin Film