MCS04020C1302FE000
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
MCS04020C1302FE000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCS04020C1302FE000
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES SMD 13K OHM 1% 1/10W 0402
Podatkovni listi: MCS04020C1302FE000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MCS04020C1302FE000
Številka dela MCS04020C1302FE000 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis RES SMD 13K OHM 1% 1/10W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2286158 pcs Podatkovni list MCS04020C1302FE000.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija MCS - Professional Odpornost 13 kOhms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena 2312 275 11303
2312 275 11303-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.015" (0.37mm)
Lastnosti Anti-Sulfur Stopnja napak -
natančen opis 13 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur Thin Film Sestava Thin Film