MCS04020C2879FE000
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
MCS04020C2879FE000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCS04020C2879FE000
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES SMD 28.7 OHM 1% 1/10W 0402
Podatkovni listi: MCS04020C2879FE000.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MCS04020C2879FE000
Številka dela MCS04020C2879FE000 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis RES SMD 28.7 OHM 1% 1/10W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2067878 pcs Podatkovni list MCS04020C2879FE000.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija MCS - Professional Odpornost 28.7 Ohms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.015" (0.37mm) Lastnosti Anti-Sulfur
Stopnja napak - natančen opis 28.7 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur Thin Film