MCS04020D1372BE100
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
MCS04020D1372BE100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCS04020D1372BE100
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES SMD 13.7KOHM 0.1% 1/16W 0402
Podatkovni listi: MCS04020D1372BE100.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MCS04020D1372BE100
Številka dela MCS04020D1372BE100 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis RES SMD 13.7KOHM 0.1% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 318524 pcs Podatkovni list MCS04020D1372BE100.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija MCS - Precision Odpornost 13.7 kOhms
Moč (Watts) 0.063W, 1/16W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.015" (0.37mm)
Lastnosti Anti-Sulfur Stopnja napak -
natančen opis 13.7 kOhms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur Thin Film Sestava Thin Film