MCS0402HC2002FE000
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
MCS0402HC2002FE000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCS0402HC2002FE000
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES SMD 20K OHM 1% 1/16W 0402
Podatkovni listi: MCS0402HC2002FE000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MCS0402HC2002FE000
Številka dela MCS0402HC2002FE000 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis RES SMD 20K OHM 1% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 433978 pcs Podatkovni list MCS0402HC2002FE000.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija MCS - VG01 Odpornost 20 kOhms
Moč (Watts) 0.063W, 1/16W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.015" (0.37mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 20 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film Sestava Thin Film