MCS0402MD4872BE000
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
MCS0402MD4872BE000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCS0402MD4872BE000
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES 48.7K OHM 0.1% 1/10W 0402
Podatkovni listi: MCS0402MD4872BE000.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MCS0402MD4872BE000
Številka dela MCS0402MD4872BE000 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis RES 48.7K OHM 0.1% 1/10W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 273077 pcs Podatkovni list MCS0402MD4872BE000.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija MCS AT - Precision Odpornost 48.7 kOhms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.015" (0.37mm) Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 48.7 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thin Film