MCT06030C7878FP500
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
MCT06030C7878FP500 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCT06030C7878FP500
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES 7.87 OHM 1% 1/8W 0603
Podatkovni listi: MCT06030C7878FP500.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MCT06030C7878FP500
Številka dela MCT06030C7878FP500 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis RES 7.87 OHM 1% 1/8W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2235247 pcs Podatkovni list MCT06030C7878FP500.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm)
Serija MCT - Professional Odpornost 7.87 Ohms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm)
Lastnosti Anti-Sulfur Stopnja napak -
natančen opis 7.87 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur Thin Film Sestava Thin Film