MCT0603PD1002DP500
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
MCT0603PD1002DP500 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCT0603PD1002DP500
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES 10K OHM 0.5% 1/4W 0603
Podatkovni listi: MCT0603PD1002DP500.pdf
Status RoHs Brez svinca z izjemo / skladnostjo s RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MCT0603PD1002DP500
Številka dela MCT0603PD1002DP500 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis RES 10K OHM 0.5% 1/4W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca z izjemo / skladnostjo s RoHS
Količina na voljo 883287 pcs Podatkovni list MCT0603PD1002DP500.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm)
Serija MCT HP Odpornost 10 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 749-1528-2
delovna temperatura -55°C ~ 175°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 10 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thin Film