MCU08050C2002DP500
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
MCU08050C2002DP500 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCU08050C2002DP500
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES 20K OHM 0.5% 1/5W 0805
Podatkovni listi: MCU08050C2002DP500.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MCU08050C2002DP500
Številka dela MCU08050C2002DP500 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis RES 20K OHM 0.5% 1/5W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1082798 pcs Podatkovni list MCU08050C2002DP500.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija MCU - Professional Odpornost 20 kOhms
Moč (Watts) 0.2W, 1/5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Lastnosti Anti-Sulfur
Stopnja napak - natančen opis 20 kOhms ±0.5% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur Thin Film