MCU08050D2000DP500
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
MCU08050D2000DP500 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCU08050D2000DP500
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES SMD 200 OHM 0.5% 1/5W 0805
Podatkovni listi: MCU08050D2000DP500.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MCU08050D2000DP500
Številka dela MCU08050D2000DP500 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis RES SMD 200 OHM 0.5% 1/5W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1176828 pcs Podatkovni list MCU08050D2000DP500.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija MCU - Professional Odpornost 200 Ohms
Moč (Watts) 0.2W, 1/5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm)
Lastnosti Anti-Sulfur Stopnja napak -
natančen opis 200 Ohms ±0.5% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur Thin Film Sestava Thin Film