MCU08050D7872BP100
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
MCU08050D7872BP100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCU08050D7872BP100
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES SMD 78.7K OHM 0.1% 1/8W 0805
Podatkovni listi: MCU08050D7872BP100.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MCU08050D7872BP100
Številka dela MCU08050D7872BP100 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis RES SMD 78.7K OHM 0.1% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 302577 pcs Podatkovni list MCU08050D7872BP100.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija MCU - Precision Odpornost 78.7 kOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm)
Lastnosti Anti-Sulfur Stopnja napak -
natančen opis 78.7 kOhms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur Thin Film Sestava Thin Film