MCU0805MD1001BP100
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
MCU0805MD1001BP100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCU0805MD1001BP100
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES SMD 1K OHM 0.1% 1/5W 0805
Podatkovni listi: MCU0805MD1001BP100.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MCU0805MD1001BP100
Številka dela MCU0805MD1001BP100 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis RES SMD 1K OHM 0.1% 1/5W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 232474 pcs Podatkovni list MCU0805MD1001BP100.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija MCU AT - Precision Odpornost 1 kOhms
Moč (Watts) 0.2W, 1/5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena MCU0805-1.00K-MBTR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 1 kOhms ±0.1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thin Film