MCW0612MC2209FP500
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
MCW0612MC2209FP500 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCW0612MC2209FP500
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES 22 OHM 1% 1W 1206 WIDE
Podatkovni listi: 1.MCW0612MC2209FP500.pdf2.MCW0612MC2209FP500.pdf3.MCW0612MC2209FP500.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MCW0612MC2209FP500
Številka dela MCW0612MC2209FP500 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis RES 22 OHM 1% 1W 1206 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0612 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.122" W (1.60mm x 3.10mm)
Serija MCW AT - Professional Odpornost 22 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Wide 1206 (3216 Metric), 0612 delovna temperatura -55°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm)
Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Stopnja napak -
natančen opis 22 Ohms ±1% 1W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thin Film Sestava Thin Film