MFU0603FF01750P100
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
MFU0603FF01750P100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MFU0603FF01750P100
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka FUSE BOARD MNT 1.75A 32VDC 0603
Podatkovni listi: MFU0603FF01750P100.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MFU0603FF01750P100
Številka dela MFU0603FF01750P100 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis FUSE BOARD MNT 1.75A 32VDC 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 580195 pcs Podatkovni list MFU0603FF01750P100.pdf
Voltage Rating - DC 32V Velikost / dimenzija 0.061" L x 0.033" W x 0.018" H (1.55mm x 0.85mm x 0.45mm)
Serija MFU Odzivni čas Fast
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena MFU06031.75TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Taljenje I²t 0.0077 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
DC hladna upornost 0.06 Ohms Trenutna ocena 1.75A
Barva - Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 50A