MFU0805FF01250P100
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
MFU0805FF01250P100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MFU0805FF01250P100
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka FUSE BOARD MNT 1.25A 32VDC 0805
Podatkovni listi: MFU0805FF01250P100.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MFU0805FF01250P100
Številka dela MFU0805FF01250P100 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis FUSE BOARD MNT 1.25A 32VDC 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 263342 pcs Podatkovni list MFU0805FF01250P100.pdf
Voltage Rating - DC 32V Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W x 0.018" H (2.00mm x 1.25mm x 0.45mm)
Serija MFU Odzivni čas Fast
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer 0805 (2012 Metric)
Druga imena MFU08051.25DKR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Taljenje I²t 0.004 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
DC hladna upornost 0.125 Ohms Trenutna ocena 1.25A
Barva - Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 50A