MKP1845295206
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MKP1845295206
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 9500PF 20% 2KVDC
Podatkovni listi: MKP1845295206.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
750 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MKP1845295206
Številka dela MKP1845295206 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP FILM 9500PF 20% 2KVDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 57797 pcs Podatkovni list MKP1845295206.pdf
Voltage Rating - DC 2000V (2kV) Voltage Rating - AC 700V
Toleranca ±20% Prekinitev PC Pins
Serija MKP1845 Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena 1845295206 delovna temperatura -55°C ~ 100°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 9500pF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Axial Zmogljivost 9500pF