MKP385227125JC02W0
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MKP385227125JC02W0
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 2700PF 5% 1.25KVDC RAD
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MKP385227125JC02W0
Številka dela MKP385227125JC02W0 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP FILM 2700PF 5% 1.25KVDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating - DC 1250V (1.25kV) Voltage Rating - AC 450V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.394" L x 0.236" W (10.00mm x 6.00mm) Serija MKP385
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial Druga imena 385227125JC02W0
delovna temperatura -55°C ~ 110°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.453" (11.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 2700pF Film Capacitor 450V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 2700pF Aplikacije DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT