MLV0402E31103T
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
MLV0402E31103T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MLV0402E31103T
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka VARISTOR 18V 20A 0402
Podatkovni listi: MLV0402E31103T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
30000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MLV0402E31103T
Številka dela MLV0402E31103T Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis VARISTOR 18V 20A 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1794720 pcs Podatkovni list MLV0402E31103T.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 18V Napetost Varistorja (Min) 16V
Napetost Varistorja (Max) 20V Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0402 (1005 Metric)
Druga imena BC3183TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 14V
Največji AC volt 11V Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 0.05J
natančen opis 18V 20A Varistor 1 Circuit Surface Mount 0402 (1005 Metric) Tok - napetost 20A
Zmogljivost @ Pogostost 120pF @ 1MHz