MMA02040C2000FB300
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
MMA02040C2000FB300 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MMA02040C2000FB300
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES SMD 200 OHM 1% 0.4W 0204
Podatkovni listi: MMA02040C2000FB300.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MMA02040C2000FB300
Številka dela MMA02040C2000FB300 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis RES SMD 200 OHM 1% 0.4W 0204 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2237255 pcs Podatkovni list MMA02040C2000FB300.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0204 Velikost / dimenzija 0.055" Dia x 0.142" L (1.40mm x 3.60mm)
Serija MMA - Professional Odpornost 200 Ohms
Moč (Watts) 0.4W, 2/5W Pakiranje Tape & Reel (TR)