MMA02040C2403FA300
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
MMA02040C2403FA300 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MMA02040C2403FA300
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES 240K OHM 1% 2/5W MELF 0204
Podatkovni listi: MMA02040C2403FA300.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MMA02040C2403FA300
Številka dela MMA02040C2403FA300 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis RES 240K OHM 1% 2/5W MELF 0204 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1883958 pcs Podatkovni list MMA02040C2403FA300.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0204 Velikost / dimenzija 0.055" Dia x 0.142" L (1.40mm x 3.60mm)
Serija MMA - Professional Odpornost 240 kOhms
Moč (Watts) 0.4W, 2/5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer MELF, 0204 delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Stopnja napak -
natančen opis 240 kOhms ±1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor MELF, 0204 Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thin Film Sestava Thin Film