MMA02040C6802FB300
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
MMA02040C6802FB300 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MMA02040C6802FB300
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES SMD 68K OHM 1% 0.4W 0204
Podatkovni listi: MMA02040C6802FB300.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MMA02040C6802FB300
Številka dela MMA02040C6802FB300 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis RES SMD 68K OHM 1% 0.4W 0204 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1587500 pcs Podatkovni list MMA02040C6802FB300.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0204 Velikost / dimenzija 0.055" Dia x 0.142" L (1.40mm x 3.60mm)
Serija MMA - Professional Odpornost 68 kOhms
Moč (Watts) 0.4W, 2/5W Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer MELF, 0204 Druga imena MMA-68.0KADKR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 68 kOhms ±1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor MELF, 0204 Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thin Film