MMA02040D1801BA300
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
MMA02040D1801BA300 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MMA02040D1801BA300
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES 1.8K OHM 0.1% 1/4W MELF 0204
Podatkovni listi: MMA02040D1801BA300.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MMA02040D1801BA300
Številka dela MMA02040D1801BA300 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis RES 1.8K OHM 0.1% 1/4W MELF 0204 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 429564 pcs Podatkovni list MMA02040D1801BA300.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0204 Velikost / dimenzija 0.055" Dia x 0.142" L (1.40mm x 3.60mm)
Serija MMA - Precision Odpornost 1.8 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer MELF, 0204 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Stopnja napak -
natančen opis 1.8 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thin Film Sestava Thin Film