MMA02040E1963DA300
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
MMA02040E1963DA300 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MMA02040E1963DA300
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES 196K OHM 0.5% 1/4W MELF 0204
Podatkovni listi: MMA02040E1963DA300.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MMA02040E1963DA300
Številka dela MMA02040E1963DA300 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis RES 196K OHM 0.5% 1/4W MELF 0204 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 423656 pcs Podatkovni list MMA02040E1963DA300.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±15ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0204 Velikost / dimenzija 0.055" Dia x 0.142" L (1.40mm x 3.60mm)
Serija MMA - Precision Odpornost 196 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer MELF, 0204 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 196 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thin Film