MMU01020C2701FB300
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
MMU01020C2701FB300 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MMU01020C2701FB300
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES 2.7K OHM 1% 0.3W MELF 0102
Podatkovni listi: MMU01020C2701FB300.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MMU01020C2701FB300
Številka dela MMU01020C2701FB300 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis RES 2.7K OHM 1% 0.3W MELF 0102 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1372493 pcs Podatkovni list MMU01020C2701FB300.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0102 Velikost / dimenzija 0.043" Dia x 0.087" L (1.10mm x 2.20mm)
Serija MMU - Professional Odpornost 2.7 kOhms
Moč (Watts) 0.3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer MELF, 0102 Druga imena 749-1426-2
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 2.7 kOhms ±1% 0.3W Chip Resistor MELF, 0102 Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thin Film