MRS16000C2001FC100
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
MRS16000C2001FC100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MRS16000C2001FC100
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES 2K OHM 0.4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MRS16000C2001FC100.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MRS16000C2001FC100
Številka dela MRS16000C2001FC100 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis RES 2K OHM 0.4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1528698 pcs Podatkovni list MRS16000C2001FC100.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.063" Dia x 0.142" L (1.60mm x 3.60mm)
Serija MRS16 Odpornost 2 kOhms
Moč (Watts) 0.4W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 2 kOhms ±1% 0.4W Through Hole Resistor Axial Metal Film