MRS25000C2432FC100
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
MRS25000C2432FC100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MRS25000C2432FC100
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES 24.3K OHM 0.6W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MRS25000C2432FC100.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MRS25000C2432FC100
Številka dela MRS25000C2432FC100 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis RES 24.3K OHM 0.6W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1001879 pcs Podatkovni list MRS25000C2432FC100.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm)
Serija MRS25 Odpornost 24.3 kOhms
Moč (Watts) 0.6W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 24.3 kOhms ±1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Metal Film