MRS25000C4703FC100
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
MRS25000C4703FC100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MRS25000C4703FC100
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES 470K OHM 0.6W 1% AXIAL
Podatkovni listi: MRS25000C4703FC100.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MRS25000C4703FC100
Številka dela MRS25000C4703FC100 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis RES 470K OHM 0.6W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1385256 pcs Podatkovni list MRS25000C4703FC100.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm)
Serija MRS25 Odpornost 470 kOhms
Moč (Watts) 0.6W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena BC4179TB
MRS25000C4703FC100-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 470 kOhms ±1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sestava Metal Film