NFR0300001000JAC00
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
NFR0300001000JAC00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NFR0300001000JAC00
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES 100 OHM 3W 5% AXIAL
Podatkovni listi: NFR0300001000JAC00.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije NFR0300001000JAC00
Številka dela NFR0300001000JAC00 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis RES 100 OHM 3W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4139 pcs Podatkovni list NFR0300001000JAC00.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.209" Dia x 0.657" L (5.30mm x 16.70mm)
Serija NFR03 Odpornost 100 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena 2306 210 13101
5093FM100R0J08AFX
PPC100ETB
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Fusible, Safety
Stopnja napak - natančen opis 100 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Fusible, Safety Metal Film