NTCALUG02A502G
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
NTCALUG02A502G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NTCALUG02A502G
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka THERM NTC 5KOHM 3984K RING LUG
Podatkovni listi: 1.NTCALUG02A502G.pdf2.NTCALUG02A502G.pdf3.NTCALUG02A502G.pdf4.NTCALUG02A502G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NTCALUG02A502G
Številka dela NTCALUG02A502G Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis THERM NTC 5KOHM 3984K RING LUG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Serija Automotive, AEC-Q200, NTCA Odpornost na Ohms @ 25 ° C 5k
Toleranca odpornosti ±2% Moč - maks 100mW
Pakiranje Bulk Paket / primer Ring Lug
Druga imena BC2740 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Free Hanging Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Dolžina - vodilna žica 1.77" (45.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis NTC Thermistor 5k Ring Lug
B25 / 85 3984K B25 / 75 -
B25 / 50 - B25 / 100 -
B0 / 50 - B Vrednost Toleranca ±0.5%