NTCLE100E3202HT2
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NTCLE100E3202HT2
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka THERMISTOR NTC 2KOHM 3528K BEAD
Podatkovni listi: NTCLE100E3202HT2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NTCLE100E3202HT2
Številka dela NTCLE100E3202HT2 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis THERMISTOR NTC 2KOHM 3528K BEAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 137045 pcs Podatkovni list NTCLE100E3202HT2.pdf
Serija - Odpornost na Ohms @ 25 ° C 2k
Toleranca odpornosti ±3% Moč - maks 500mW
Paket / primer Bead delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 30 Weeks
Dolžina - vodilna žica 0.59" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis NTC Thermistor 2k Bead B25 / 85 3528K
B25 / 75 - B25 / 50 -
B25 / 100 - B0 / 50 -
B Vrednost Toleranca ±0.5%