NTCLG100E2203JB
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
NTCLG100E2203JB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NTCLG100E2203JB
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka THERMISTOR NTC 20KOHM 3997K DO35
Podatkovni listi: NTCLG100E2203JB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NTCLG100E2203JB
Številka dela NTCLG100E2203JB Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis THERMISTOR NTC 20KOHM 3997K DO35 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 196830 pcs Podatkovni list NTCLG100E2203JB.pdf
Serija - Odpornost na Ohms @ 25 ° C 20k
Toleranca odpornosti ±5% Moč - maks 100mW
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-204AH, DO-35, Axial
Druga imena 2381 633 83203
2381 633 83203-ND
BC2532
delovna temperatura -40°C ~ 200°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Dolžina - vodilna žica 1.00" (25.40mm)
B25 / 85 3997K B25 / 75 -
B25 / 50 - B25 / 100 -
B0 / 50 - B Vrednost Toleranca ±1.3%