NTCLP100E3502H
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
NTCLP100E3502H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NTCLP100E3502H
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka THERMISTOR NTC 5KOHM 3977K PROBE
Podatkovni listi: NTCLP100E3502H.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NTCLP100E3502H
Številka dela NTCLP100E3502H Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis THERMISTOR NTC 5KOHM 3977K PROBE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70162 pcs Podatkovni list NTCLP100E3502H.pdf
Serija - Odpornost na Ohms @ 25 ° C 5k
Toleranca odpornosti ±3% Moč - maks 250mW
Pakiranje Bulk Paket / primer Cylindrical Probe, Brass
Druga imena BC2653 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Free Hanging Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Dolžina - vodilna žica 14.76" (375.00mm)
B25 / 85 3977K B25 / 75 -
B25 / 50 - B25 / 100 -
B0 / 50 - B Vrednost Toleranca ±0.75%