OSOPTA5002FT1
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: OSOPTA5002FT1
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES ARRAY 10 RES 50K OHM 20SSOP
Podatkovni listi: OSOPTA5002FT1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije OSOPTA5002FT1
Številka dela OSOPTA5002FT1 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis RES ARRAY 10 RES 50K OHM 20SSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 48690 pcs Podatkovni list OSOPTA5002FT1.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.344" L x 0.154" W (8.74mm x 3.91mm)
Serija OSOP Resistor-Ratio-Drift ±5 ppm/°C
Ratio Matching Resistor ±0.025% Odpornost (Ohms) 50k
Moč na element 100mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 20-SSOP (0.154", 3.90mm Width) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število uporov 10 Število zatičev 20
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.068" (1.73mm) natančen opis 50k Ohm ±1% 100mW Power Per Element Isolated 10 Resistor Network/Array ±25ppm/°C 20-SSOP (0.154", 3.90mm Width)