P13SMNFGS473MA
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
P13SMNFGS473MA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P13SMNFGS473MA
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka POT 47K OHM 1.5W CERMET LINEAR
Podatkovni listi: P13SMNFGS473MA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P13SMNFGS473MA
Številka dela P13SMNFGS473MA Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis POT 47K OHM 1.5W CERMET LINEAR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1618 pcs Podatkovni list P13SMNFGS473MA.pdf
Toleranca ±20% Sklop zaključka Solder Lug
Temperaturni koeficient ±150ppm/°C Taper Linear
Velikost - telo Round - 0.630" Dia x 0.575" H (16.00mm x 14.60mm) Serija P13SM
Rotacija 310° Odporen material Cermet
Odpornost (Ohms) 47k Moč (Watts) 1.5W
Pakiranje Bulk Druga imena 716-1041
Število obratov 1 Število tolp 1
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis 47k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Cermet 1.5W Solder Lug Bushing Thread M10 x 0.75
Vgrajen stikalo None Vrsta prilagajanja User Defined
Tip aktuatorja Slotted Dolžina aktuatorja 0.630" (16.00mm)
Premer aktuatorja 0.236" (6.00mm)