PAT0805E3700BST1
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
PAT0805E3700BST1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PAT0805E3700BST1
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES SMD 370 OHM 0.1% 1/5W 0805
Podatkovni listi: PAT0805E3700BST1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PAT0805E3700BST1
Številka dela PAT0805E3700BST1 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis RES SMD 370 OHM 0.1% 1/5W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 164479 pcs Podatkovni list PAT0805E3700BST1.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Serija PAT Odpornost 370 Ohms
Moč (Watts) 0.2W, 1/5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.018" (0.46mm) Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 370 Ohms ±0.1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film