PCNM2512K2R00FST5
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
PCNM2512K2R00FST5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PCNM2512K2R00FST5
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES SMD 2 OHM 1% 6W 2512
Podatkovni listi: PCNM2512K2R00FST5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PCNM2512K2R00FST5
Številka dela PCNM2512K2R00FST5 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis RES SMD 2 OHM 1% 6W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 36136 pcs Podatkovni list PCNM2512K2R00FST5.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.259" L x 0.124" W (6.58mm x 3.15mm)
Serija PCNM Odpornost 2 Ohms
Moč (Watts) 6W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena 764-1271-2
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.018" (0.46mm)
Lastnosti Flame Proof, Moisture Resistant, Non-Magnetic, Safety Stopnja napak -
natančen opis 2 Ohms ±1% 6W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Flame Proof, Moisture Resistant, Non-Magnetic, Safety Thin Film Sestava Thin Film