PD0100WH16138BG1
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PD0100WH16138BG1
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 160PF 13KV R16 DISK
Podatkovni listi: PD0100WH16138BG1.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 107 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 107 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PD0100WH16138BG1
Številka dela PD0100WH16138BG1 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 160PF 13KV R16 DISK Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 107 pcs Podatkovni list PD0100WH16138BG1.pdf
Napetost - ocenjena 13000V (13kV) Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient R16
Velikost / dimenzija 3.937" Dia (100.00mm) Serija P
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Disk, Metal Fitting - Threaded delovna temperatura -55°C ~ 100°C
Tip montaže Requires Holder Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 1.614" (41.00mm) Lastnosti High Voltage
natančen opis 160pF ±20% 13000V (13kV) Ceramic Capacitor R16 Disk, Metal Fitting - Threaded Zmogljivost 160pF