PHP00805E6121BST1
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
PHP00805E6121BST1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PHP00805E6121BST1
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES SMD 6.12K OHM 0.1% 5/8W 0805
Podatkovni listi: PHP00805E6121BST1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PHP00805E6121BST1
Številka dela PHP00805E6121BST1 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis RES SMD 6.12K OHM 0.1% 5/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 91640 pcs Podatkovni list PHP00805E6121BST1.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Serija PHP Odpornost 6.12 kOhms
Moč (Watts) 0.63W, 5/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.033" (0.84mm) Lastnosti Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 6.12 kOhms ±0.1% 0.63W, 5/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Thin Film