PHP02512E2000BST5
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
PHP02512E2000BST5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PHP02512E2000BST5
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES SMD 200 OHM 0.1% 2.5W 2512
Podatkovni listi: PHP02512E2000BST5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PHP02512E2000BST5
Številka dela PHP02512E2000BST5 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis RES SMD 200 OHM 0.1% 2.5W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 30610 pcs Podatkovni list PHP02512E2000BST5.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.259" L x 0.124" W (6.58mm x 3.15mm)
Serija PHP Odpornost 200 Ohms
Moč (Watts) 2.5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena PHP200BTR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.033" (0.84mm)
Lastnosti Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Stopnja napak -
natančen opis 200 Ohms ±0.1% 2.5W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Thin Film Sestava Thin Film