PLT0603Z9531LBTS
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
PLT0603Z9531LBTS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PLT0603Z9531LBTS
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES SMD 9.53K OHM 0.15W 0603
Podatkovni listi: PLT0603Z9531LBTS.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PLT0603Z9531LBTS
Številka dela PLT0603Z9531LBTS Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis RES SMD 9.53K OHM 0.15W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 14166 pcs Podatkovni list PLT0603Z9531LBTS.pdf
Toleranca ±0.01% Temperaturni koeficient ±5ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.064" L x 0.032" W (1.63mm x 0.81mm)
Serija PLT Odpornost 9.53 kOhms
Moč (Watts) 0.15W Pakiranje Strip
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.51mm)
Lastnosti Anti-Corrosive, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Stopnja napak -
natančen opis 9.53 kOhms ±0.01% 0.15W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Corrosive, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Thin Film Sestava Thin Film