PLT0805Z2002AST5
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
PLT0805Z2002AST5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PLT0805Z2002AST5
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES SMD 20K OHM 0.05% 1/4W 0805
Podatkovni listi: PLT0805Z2002AST5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PLT0805Z2002AST5
Številka dela PLT0805Z2002AST5 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis RES SMD 20K OHM 0.05% 1/4W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 57613 pcs Podatkovni list PLT0805Z2002AST5.pdf
Toleranca ±0.05% Temperaturni koeficient ±5ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Serija PLT Odpornost 20 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena PLT0805-20KATR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.033" (0.84mm) Lastnosti Anti-Corrosive, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 20 kOhms ±0.05% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Corrosive, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Thin Film