PLT0805Z4591LBTS
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
PLT0805Z4591LBTS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PLT0805Z4591LBTS
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES SMD 4.59KOHM 0.01% 1/4W 0805
Podatkovni listi: PLT0805Z4591LBTS.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije PLT0805Z4591LBTS
Številka dela PLT0805Z4591LBTS Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Količina na voljo 13442 pcs Podatkovni list PLT0805Z4591LBTS.pdf
Toleranca ±0.01% Temperaturni koeficient ±5ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Serija PLT Odpornost 4.59 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.033" (0.84mm)
Lastnosti Anti-Corrosive, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Stopnja napak -
natančen opis 4.59 kOhms ±0.01% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Corrosive, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Thin Film Sestava Thin Film