PLT1206Z2002AST5
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
PLT1206Z2002AST5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PLT1206Z2002AST5
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES SMD 20K OHM 0.05% 0.4W 1206
Podatkovni listi: PLT1206Z2002AST5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PLT1206Z2002AST5
Številka dela PLT1206Z2002AST5 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis RES SMD 20K OHM 0.05% 0.4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 34242 pcs Podatkovni list PLT1206Z2002AST5.pdf
Toleranca ±0.05% Temperaturni koeficient ±5ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija PLT Odpornost 20 kOhms
Moč (Watts) 0.4W, 2/5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena PLT1206-20KATR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.033" (0.84mm) Lastnosti Anti-Corrosive, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 20 kOhms ±0.05% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Corrosive, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Thin Film