PLT1206Z4591LBTS
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
PLT1206Z4591LBTS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PLT1206Z4591LBTS
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES SMD 4.59KOHM 0.01% 0.4W 1206
Podatkovni listi: PLT1206Z4591LBTS.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PLT1206Z4591LBTS
Številka dela PLT1206Z4591LBTS Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis RES SMD 4.59KOHM 0.01% 0.4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 12204 pcs Podatkovni list PLT1206Z4591LBTS.pdf
Toleranca ±0.01% Temperaturni koeficient ±5ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija PLT Odpornost 4.59 kOhms
Moč (Watts) 0.4W, 2/5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.033" (0.84mm)
Lastnosti Anti-Corrosive, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Stopnja napak -
natančen opis 4.59 kOhms ±0.01% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Corrosive, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Thin Film Sestava Thin Film