PR01000101502JA100
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
PR01000101502JA100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PR01000101502JA100
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES 15K OHM 5% 1W AXIAL
Podatkovni listi: PR01000101502JA100.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PR01000101502JA100
Številka dela PR01000101502JA100 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis RES 15K OHM 5% 1W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 964116 pcs Podatkovni list PR01000101502JA100.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±250ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm)
Serija PR01 Odpornost 15 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Axial Druga imena BC4701CT
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Automotive AEC-Q200 Stopnja napak -
natančen opis 15 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Automotive AEC-Q200 Metal Film Sestava Metal Film