PR02000202000JR500
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
PR02000202000JR500 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PR02000202000JR500
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka RES 200 OHM 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: PR02000202000JR500.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PR02000202000JR500
Številka dela PR02000202000JR500 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis RES 200 OHM 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1455277 pcs Podatkovni list PR02000202000JR500.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±250ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.154" Dia x 0.394" L (3.90mm x 10.00mm)
Serija PR02 Odpornost 200 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)