RT012AS1001KB
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
RT012AS1001KB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RT012AS1001KB
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka POT 1K OHM 12W WIREWOUND LINEAR
Podatkovni listi: RT012AS1001KB.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 784 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 784 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RT012AS1001KB
Številka dela RT012AS1001KB Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis POT 1K OHM 12W WIREWOUND LINEAR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 784 pcs Podatkovni list RT012AS1001KB.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka Solder Lug
Temperaturni koeficient - Taper Linear
Velikost - telo - Serija RT12
Rotacija 290° Odporen material Wirewound
Odpornost (Ohms) 1k Moč (Watts) 12W
Pakiranje Bulk Druga imena RTAS-1.0KC
Število obratov 1 Število tolp 1
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis 1k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Wirewound 12W Solder Lug Bushing Thread M6 x 0.75
Vgrajen stikalo None Vrsta prilagajanja User Defined
Tip aktuatorja Round Dolžina aktuatorja 0.866" (22.00mm)
Premer aktuatorja 0.118" (3.00mm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
RT0106
RT0106
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: SWITCH PB 6A MOM BLUE PANEL
Na zalogi: 3980 pcs
Prenesi: RT0106.pdf
RFQ
RT012AS1000KB
RT012AS1000KB
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: POT 100 OHM 12W WIREWOUND LINEAR
Na zalogi: 789 pcs
Prenesi: RT012AS1000KB.pdf
RFQ
RT014DCG
RT014DCG
Proizvajalci: Amphenol Tuchel Electronics
Opis: CONN RCPT DUST CAP SIZE 14
Na zalogi: 15643 pcs
Prenesi: RT014DCG.pdf
Opis: SWITCH PB 6A MOM RED PANEL