S101K29X5FR6TL6R
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S101K29X5FR6TL6R
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 100PF 3KV X5F RADIAL
Podatkovni listi: S101K29X5FR6TL6R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S101K29X5FR6TL6R
Številka dela S101K29X5FR6TL6R Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 100PF 3KV X5F RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 375925 pcs Podatkovni list S101K29X5FR6TL6R.pdf
Napetost - ocenjena 3000V (3kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X5F
Velikost / dimenzija - Serija S
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -55°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 100pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X5F Radial, Disc
Zmogljivost 100pF Aplikacije General Purpose