S221K33Y5PR65K7R
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S221K33Y5PR65K7R
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 220PF 3KV Y5P RADIAL
Podatkovni listi: S221K33Y5PR65K7R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
21000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S221K33Y5PR65K7R
Številka dela S221K33Y5PR65K7R Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 220PF 3KV Y5P RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 965039 pcs Podatkovni list S221K33Y5PR65K7R.pdf
Napetost - ocenjena 3000V (3kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient Y5P (B)
Velikost / dimenzija - Serija S
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 220pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc
Zmogljivost 220pF Aplikacije General Purpose